Pripravujeme sa na Vianoce

Svätá omša

24. novembra (piatok) o 10:45 nás v kaplnke našej CMŠ čaká spoločná svätá omša. Pozývame aj vás, milí rodičia.

Tvorivé dielne mamy Margity

29. novembra (streda) vás od 15:30, milí škôlkari, v sprievode vašich rodičov alebo starých rodičov, pozývame do triedy Bobríkov na Tvorivé dielne mamy Margity. Spoločne s rodičmi si môžete vyrobiť svietniky, anjelikov, stromčeky, adventné vence a cestovinové ozdoby. Veľmi by nám pomohlo, keby ste nám, podľa vlastného záujmu, pomohli so zabezpečením čečiny, drobných dekorácií a sviečok na vaše adventné vence a sklenených pohárov z kompótov na svietniky. Zvyšný materiál zabezpečíme my. V prípade účasti mladších alebo starších súrodencov, prosíme o zabezpečenie ich zmysluplnej činnosti a slušného, nikoho nerušiaceho správania. Zberná trieda bude v tento deň v triede Žabky. Za pochopenie vopred ďakujeme. Tešíme sa na vás 🙂

Adventná katechéza

30. novembra (štvrtok) o 10:45 je pre deti, v spolupráci so saleziánmi don Bosca, pripravená adventná katechéza. Don Štefan Turanský v triede Bobríkov posvätí aj naše adventné vence.

Mikuláš

06. decembra navštívi naše deti v škôlke Mikuláš. Vtáčiky čvirikali (tie, čo neodleteli do teplých krajín), že príde cca o 9:30 najprv k mladším triedam a potom k starším.

Svätá omša

15. decembra sa opäť zídeme s Pánom Ježišom na svätej omši v kaplnke CMŠ. Pozývame aj vás, milí rodičia.

Vianočná hra

18. decembra vás, milí rodičia a súrodenci našich škôlkarov, pozývame na vianočnú hru Aj malí dokážu robiť veľké veci. Divadelné predstavenie (vlastne skoro muzikál 😛 ) začína o 16:00 v DK Lúky. Viac informácií v oznamoch vyššie.

Prázdniny

V čase 25. decembra 2017 – 5. januára 2018 (vrátane) bude prevádzka CMŠ prerušená. Začiatok prevádzky bude v pondelok 8. januára 2018.