Dochádzka do CMŠ

Na základe rozhodnutia MŠ SR a po usmernení zriaďovateľom v súvislosti s narastajúcim počtom ľudí s ochorením Covid 19, vyžadujúcich starostlivosť v nemocniciach bude prevádzka CMŠ M.Mazzarellovej v čase od 11.1. do 15.1. len pre deti zákonných zástupcov pracujúcich v kritickej infraštruktúre a pre deti zákonných zástupcov, ktorým vyplýva z povahy práce, že nemôžu vykonávať

Vianočné prázdniny

Milí rodičia,

podľa Vami prejaveného záujmu a po dohode so zriaďovateľom, v pondelok 21. 12. 2020 bude prevádzka prebiehať v jednej triede – všetky prihlásené deti doveďte, prosím, do triedy ŽABKY.

Od utorka 22.12.2021 do piatka 08.01. 2021 vrátane, bude CMŠ ZATVORENÁ. Stretneme sa, dúfajme, že už všetci, v pondelok 11.01. 2021

Srdečná vďaka za

Odstávka tepla – prevádzka CMŠ bude 16.12. prerušená

POZOR! V stredu 16.12. je od 8:00 do 20:00 hlásená odstávka tepla a teplej vody v celej budove CMŠ. Po zvážení situácie, v záujme zachovania zdravia detí a nás všetkých, sme sa po dohode so zriaďovateľom rozhodli, že prevádzka škôlky v tento deň NEBUDE.

Ďakujeme za pochopenie.

Najnovšie články

Osamote a predsa spolu

Posledný bežný včelí, žabí, veveričí a bobrí škôlkarsky deň pred Vianocami, 18. decembra, sa celá škôlka stretla na vianočnom stolovaní. Nezišli sa všetci v triede Bobríkov, ako káže tradícia, ale cez ZOOM.

Úradujúci koronavírus a pandemické opatrenia nedovolili stretnúť sa deťom, pedagogickým a prevádzkovým zamestnancom za jedným stolom, spoločenstvo a dobrá nálada však musí byť.

Škôlka oslavuje 30 rokov

Milí rodičia, milí kamaráti,
JE TO TU !!!
naša škôlka tento rok (2021) oslavuje krásne jubileum – 30-te narodeniny. 🎂 Oslavy nám trochu skomplikovala pandémia 😷, ale aj tak pre vás pripravujeme niekoľko prekvapení a veríme, že v júni bude možné zúčastniť sa aj na veľkej oslave. O všetkom vás budeme priebežne informovať 😉 Dnes Vám chceme

Kde mám tú výšivku?

Posledné dni sa často skloňujú slová – kríza, korona, nekorona, strach, hnev, smútok, či samota. Napriek týmto negatívnym slovám, či smutným správam, dvere materských i základných škôl sa v septembri otvorili. Aj v našej škôlke. Vďaka špeciálnej ochrane Panny Márie Pomocnice kresťanov, ktorú si saleziánska rodina veľmi uctieva, je pre detičky stále otvorená. Nevieme dokedy.

Vode zdar!

Možno viete, možno nie, no Mazzarellovej Veveričky nielen obratne skáču po konároch, ale aj udatne splavujú vody Malého Dunaja:
Pani učiteľka Martinka a sestra Kaja zrealizovali tento super nápad. Zobrali si voľno, aby spolu s Veveričkami, s ich súrodencami a rodičmi mohli 24. júla zažiť úžasný splav so stanovačkou.

Deň s veľkým „D“ sa začal v